fbpx
 

ГлавнаяПОСЛУГИ Нанесення логотипу

ПОВНОКОЛЬОРОВИЙ ДРУК (сублімація)

https://www.id.kharkov.ua/wp-content/uploads/2017/10/53.jpg
Друк сублімаційний — зображення друкується сублімаційними чорнилом через принтер на папері фотографічної якості і під впливом температури і тиску переноситься на носій (метал, тканина, кераміку, скло, пластик, дерево, шкіру, картон та іншої, спеціально підготовлений матеріал або заготовку.
Друк сублімаційний застосовується для друку на одязі, посуді, прапорцях, плитці, пазлах, годинниках ….

ТЕРМОПЕРЕНОС, ТЕРМОТРАНСФЕР

https://www.id.kharkov.ua/wp-content/uploads/2017/05/suvenir-16.jpg
Термодрук і термотрансфер — спосіб нанесення малюнка на різні тканини за допомогою спеціальних плівок під впливом високої температури.
Термопечать на футболках відмінно переносить безліч прань, але підходить тільки для векторних зображень з кількістю кольорів до 5-ти.
При виконанні термопереносу ми можемо використовувати як звичайну, так і неонову, оксамитову, металізовану або фактурну плівку.
Термотрансфер дозволяє нанести повнокольорові зображення на темні і світлі тканини.

ШОВКОТРАФАРЕТНИЙ ДРУК

https://www.id.kharkov.ua/wp-content/uploads/2017/05/suvenir-14.jpg
Друк шовкотрафарений — спосіб нанесення логотипу, відтворення тексту за допомогою трафарету (друкованої форми) через який проникає фарба на предмет нанесення. Максимальний розмір нанесення залежить від предмету.
Це найпопулярніша і універсальна технологія нанесення зображень на бізнес-подарунки і промо-продукцію. Цим методом логотип або інше рекламне повідомлення можна нанести майже на будь-який матеріал — бавовна, нейлон, поліестер, пластик, скло, штучну шкіру, дерево і папір.

ТАМПОДРУК

https://www.id.kharkov.ua/wp-content/uploads/2017/05/suvenir-47.jpg

Тамподрук — метод нанесення логотипу барвником з матриці на тверду поверхню (ручки з логотипом, запальнички, нанесення логотипу на попільниці, кружки та ін.) За допомогою пружно-еластичного тампона. Даний метод дозволяє нанести логотип практично на будь-який предмет твердої поверхні (пластик, метал, дерево, скло). Найчастіше тамподруком логотипи наносять на невеликі предмети, такі як ручки, кружки, брелоки, запальнички та ін. Максимальний розмір відбитку — 8х9 см.

ГАРЯЧЕ ТИСНЕННЯ

https://www.id.kharkov.ua/wp-content/uploads/2017/05/suvenir-17.jpg
Гаряче тиснення — спосіб нанесення рельєфного зображення на предмети з м’якого, пластичного матеріалу. Нанесення виконується з використанням спеціальної форми, металевим кліше для декоративного оформлення.

Найчастіше наносять елементи фірмового стилю на вироби зі шкіри або штучної шкіри — щоденники, гаманці, папки, портмоне, візитниці, обкладинки для документів.
Також тиснення ми виконуємо на паперових виробах, дереві, пластику.

ДЕКОЛЬ (гарячий випал)

https://www.id.kharkov.ua/wp-content/uploads/2018/01/suven1-19.jpg
Деколь — метод нанесення на вироби з кераміки, скла, порцеляни шляхом високотемпературного випалу. Нанесення логотипу на чашки і різноманітний посуд виробляється за допомогою зображення на гумованому папері, потім нанесення на виріб і завершується випалюванням в печі. Метод дуже довговічний і несприйнятливий до зовнішніх чинників.

МАШИННА ВИШИВКА

https://www.id.kharkov.ua/wp-content/uploads/2017/05/suvenir-44.jpg
Машинна вишивка — це найякісніший, але дорожчий з усіх способів нанесення логотипу. Яскраве, об’ємне, чітке зображення не вицвітає і не змивається при пранні. Логотип нанесений за допомогою вишивки не схильний до хімічного впливу, не втрачає кольору після прання, відбілювання і хімчистки. Вишивка надійна, довговічна, стильна і приваблива.

Розрахунок машинної вишивки проводиться індивідуально і залежить від розміру, кількості стібків і тиражу виробів.

Вишивка на готові вироби (щільні футболки, сорочки-поло, толстовки, куртки, куртки, джемпери, бейсболки, пледи), крій, шеврони нашивки.

ЛАЗЕРНЕ ГРАВІЮВАННЯ

https://www.id.kharkov.ua/wp-content/uploads/2017/05/suvenir-15.jpg
Лазерне гравіювання — спосіб нанесення стійкого зображення на бізнес-подарунки і промопродукцію з різних матеріалів: металу, дерева, шкіри, скла, спіненої гуми, а також деяких видів пластику.
Колір гравіювання залежить від матеріалу, з якого виготовлена продукція.
Рассчитать заказ

[contact-form-7 id=»1932″ title=»Рассчитать заказ»]

×